створити свій тур
Рекомендуємо
Дзвінки за кордон

Чесько-словацький вояж

Львів - Краків - Брно - Братислава - Будапешт - Чоп - Львів 

Екскурсії по Брно і по Львову у вартості туру!!!

Вартість туру: від 95  у.о./ос.

День 1. Львів - Краків - Брно

03:30 — збір групи. 04:00 — виїзд зі Львова. Перетин кордону

Приїзд до Кракова. Вільний час або пропонуємо екскурсію “Королівський Краків” (10 євро/ос). Місто польських королів із цікавою багатостолітньою історією та старовинною європейською архітектурою. Тут розташувався знаменитий Вавель - резиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів; костел Діви Марії з унікальним вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша; центральна площа Ринок з її Суконними рядами – найбільша площа середньовічної Європи; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів. Вільний час для фото та придбання сувенірів. Переїзд до Брно. Поселення в готель. Ночівля.

            Результат пошуку зображень за запитом   Пов’язане зображення  Пов’язане зображення

День 2. Брно - Будапешт - Братислава - Будапешт - Львів

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія “Брно — столиця Моравії” (у вартості туру). Брно - старовинне чеське місто, багате своїми звичаями і традиціями, найбільший центр виноробства країни. Головною міською визначною пам`яткою вважається ратуша, Ринкова площа, монастир Капуцинів, модерністична вілла Тугендхат. На Ринковій площі знаходиться прекрасний фонтан Парнас, який був побудований ще в 17 столітті, його головною прикрасою є скульптурна композиція з зображенням Геракла. Зразком архітектури неоготичного стилю, який возвеличується над усім містом, є собор Святих Петра і Павла. Вільний час для фото і придбання сувенірів.

        Пов’язане зображення  Результат пошуку зображень за запитом   Пов’язане зображення

Виїзд з Брно. Переїзд до Братислави. Вільний час або пропонуємо екскурсію “Братислава — перлина Дунаю” (15 євро/ос). Маленька, але дуже затишна та привітна столиця зі своєю давньою історією й великою кількістю цікавих місцин. Щоб зануритися в атмосферу цього міста, слід прямувати в Старе місто Братислави до Головної площі. Тут поєднуються різні стилі архітектури: бароко, класицизм, готика. Візитівкою столиці є Братиславський град, який височіє над околицями міста і Дунаєм. Вигідне стратегічне положення замку люди помітили ще за часів кельтського поселення. За час свого існування Братиславський град багато разів перебудовувався, зміцнювався та занепадав. Зараз він став символом Словаччини й віднайшов свою колишню велич. Вільний час для фото і придбання сувенірів. Виїзд з Братислави.

     Пов’язане зображення  Результат пошуку зображень за запитом   Пов’язане зображення

Переїзд в Будапешт. Вільний час або екскурсія на кораблику по Дунаю (20 євро/ос). Сім мостів як сім ажурних прикрас широкого Дунаю поєднують витончений Пешт і величну Буду. І саме з кораблика буде змога оглянути всі деталі Парламенту, Рибацького бастіону, Королівського палацу і загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт. Святкова феєрія із бокалом шампанського.

    Результат пошуку зображень за запитом   Пов’язане зображення  Результат пошуку зображень за запитом

Виїзд з Будапешта. Перетин кордону.

День 3. Чоп - Львів

З морем позитивних вражень повернення до Львова. Оглядова екскурсія “Всі дороги ведуть до Ринку” (у вартості туру).  Львів — місто з особливою атмосферою, яким більш ніж півтисячоліття правили королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто шоколаду і численних фестивалів. Буде змога відвідати серце міста - площу Ринок, Вірменський собор, Латинський собор, Успенську церкву, Домініканський собор і середньовічні квартали міста.

 

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по програмі;
  • екскурсійне обслуговування по програмі;
  • супровід керівником групи;
  • проживання в готелі 1 ніч;
  • оглядова екскурсія по Брно;
  • огдядова екскурсія по Львову;
  • медичне страхування на групу;
  • сity tax (туристичний збір готелю);

Додатково оплачується:

  • факультативні програми;
  • вхідні квитки в туристичні об`єкти;

 

Viber WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25;

+38(050) 087 35 16; +38(063) 016 65 66

 e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua