Львівські замальовки

Результат пошуку зображень за запитом  

ПРОГРАМА ТУРУ

 

1 день

Приїзд у Львів. Трансфер аеропорт — готель.

Дегустаційно-оглядова пішохідна екскурсія “Весь Львів і кава”. Хто знає, куди ведуть всі дороги світу, але відомо що всі дороги Львова ведуть до Ринку!

Результат пошуку зображень за запитом      Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом      ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення
Це центр, це окраса Львова! Латинський кафедральний собор - єдиний собор у Львові, який будувався на протязі 100 років, Каплиці Боїмів і Кампіанів, Ансамбль Успенської церкви - чудовий зразок архітектури Відродження, Каплиця Трьох Святителів з магічним ліхтарем купола, прекрасна будівля Історичного музею із унікальним Італійським двориком всередині. А потім... Приємний гул і сміх, вуличні музики, підсвічені фасади середньовіччя, змішання апетитних ароматів, ярмарки, концерти, фестивалі, фонтани з живильною водою і знаменита бруківка – незмінні атрибути, які не щезнуть, мабуть, ніколи! Це яскрава подорож , під час якої разом із історичними будівлями і фактами про них ви м`яко поринете у атмосферу справжнього Львова, заходячи у найцікавіші кнайпи і кав`ярні, дегустуючи каву, наливки та десерти.

Вільний час

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія Львівською Національною оперою. Один з найкрасивіших театрів, в якому, як і в будь-якому театрі заховані трагічні історії, історії злетів та падінь, історії талантів та геніїв. (тривалість 45 хв., вартість 150 грн), після екскурсії можливе відвідування вистави (згідно із розкладом театру), вартість квитків 100-600 грн.

ФАКУЛЬТАТИВНО Театралізована екскурсія “Нічна Варта” Хто бродить нічним Львовом? Хто стереже місто та від кого? Можливо Львовом бродить загублений дух. Сумний, бешкетний чи розгніваний привид ночі, а можливо це захмелілий батяр не може розминутися з кнайпою.;) У будь-якому випадку потрібно допомогти. «Нічна варта» контролює все. (тривалість 2 год., вартість 300 грн/особа)

 

2 день

11:00 Виїзна екскурсія у старовинний Свірзький замок. Село Свірж, що колись було містом, розташувалося вздовж дороги, яка проходить Гологірським хребтом, де круті пагорби чергуються із розлогими долинами. Через село протікає річка Свірж, що й дала назву цій місцевості та нарекла своїм іменем її перших дідичів. Усередині XV століття сюди переніс із села Романів свій двір руський боярин Іван Гліб Дядькович. І з тих пір на цьому місті стоїть замок, на який милуються місцяни ось уже декілька століть. Це чудове місце ще й для пікніка та насолоди спокоєм та красою навколишніми ландшафтами.

Результат пошуку зображень за запитом       

Вільний час

ФАКУЛЬТАТИВНО рекомендуємо Екскурсія “ДАХИ, ШПИЛІ, ДЗВОНИ”. Для когось цікаве під ногами, для когось цікаве навкруги, а для "гурманів" все що високо! Львівські дахи – одна з тих складових, яка є невід`ємною частиною старовинного міста, оповитого власною атмосферою та стилем. Львівські дахи як елементи на картинах Ван Гога – непомітні на перший погляд штрихи надають експресії усьому місту! Тут неймовірні ландшафти і розмах барв, чудо коні і літаючі авто, гострі шпилі і старовинні флюгери, куполи костелів і дзвони! Тераси львівських ресторанів, оглядові майданчики на висоті пташиного польоту! Шукаєте місця для фантастично гарних фото? Ви їх знайшли!!! (тривалість 2 год., вартість 250 грн/особа)

Вільний час

 

3 день

11:00 Автобусна екскурсія «Все найкраще у Львові». Під час цієї незабутньої подорожі ви побачите старовинні костели та собори, величні парки та високі пагорби, помпезні барокові будівлі та карпатські садиби. Найяскравіші об`єкти, які ви побачите – костел Ольги та Єлізавети, собор св. Юра, будинок вчених, Львівська політехніка, Університет ім. І. Франка, Високий замок, музей народної архітектури під відкритим небом Шевченківський гай, в якому на вас чекають різноманітні майстер-класи та дегустації.

Результат пошуку зображень за запитом       ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення     Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом

ФАКУЛЬТАТИВНО Екскурсія “ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА Ви знали, що першопричиною утворення львівських підземель стали дракони? А саме, давня міська легенда розповідає про дракона, який жив в печері на горі і живився красивими дівчатами. Довгий-предовгий час містяни не могли позбутися ненажерливої напасті, аж поки їм на допомогу не прийшов Юрій Змієборець. (тривалість 2 год., вартість 80 грн/особа)

Трансфер готель аеропорт. Виїзд зі Львова.

 

Вартість при проживання в готелі 3 * :

Для групи від 17 осіб 3650 грн / особа

Для індивідуальних туристів (від 2-5 осіб.) 5850 грн / особа

 

Вартість при проживання в готелі 4-5 * :

Для групи від 17 осіб 5850 грн / особа

Для індивідуальних туристів (від 2-5 осіб.) 7650 грн / особа

 

 

У вартість туру входить:

  • Екскурсії по програмі

  • Проживання в готелі (2 ночі)

  • Супровід іншомовним гідом протягом програми

  • Дегустації в програмі першого дня

  • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт та по програмі другого дня

 

У вартість туру не входить:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об`єкти

  • Факультативні програми

  • Особисті витрати

  • Проїзд громадським транспортом