Корпоративний туризм

Корпоративні тури та виїзди для всієї команди, колективу!

Куди б махнути на вихідні? Як відсвяткувати ювілей фірми або чергову перемогу? Телефонуйте, а ми все придумаємо за вас! Ми запропонуємо Вашій увазі корпоративні тури, одноденні і багатоденні, тури вихідного дня та екскусіі, походи в гори та дегустаційні тури, які допоможуть Вам створити спільні яскраві моменти і радісні хвилини і отримати багато вражень, які буде приємно згадувати всім колективом, командою ще довгий час. Саме на роботі проходить основна частина нашого часу, а то й життя. І для того, щоб цей час був не лише продуктивний, а й цікавий та приємний, важливо перебувати у колі однодумців, відчуваючи командний дух, спільні цінності та інтереси.

У кожному із наших корпоративних турів Ви знайдете насичену програму, яка поєднує у собі як культурну та інтелектуальну складові, так і частину «для душі» та активного відпочинку.

Разом із нами вже не вперше подорожують колективи багатьох великих підприємств України і дуже часто такі поїздки переростають у теплу, дружню, а то й сімейну зустріч. Будемо раді прожити подібні моменти із Вами і готові створити новий, цікавий та насичений тур саме для Вас і Ваших колег!

А ознайомитись із повним спектром турів по Україні та Львову, що ми розробили для наших старих добрих  друзів ви можете на нашому новому сайті GoUkraine.

 

Щиро Ваша,

команда Круїз Пленет!

 

Ключові слова: Корпоративний туризм, груповий туризм для працівників компаній, групові тури в Європу, Тури по Україні, Тури у Львів, автобусні тури, Тури в Карпати, Тури у Львів, Тури в Чернігів, Тури в Черкаси, Тури в Чигирин, Тури в Батурин, Тури в Київ, тури Україною, Німеччина, Тури у Францію, Тури в Польщу, Тури в Чехію, Тури в Італію, Турив Угорщину.