створити свій тур

Тур по Україні Гетьманська столиця Чернігівщини

 Цей дводенний тур відкриває Україну по-іншому. Пропонуємо Вам відвідати малознані місця - Качанівку та її історико-палацовий комплекс, Козелець і його вражаючі пам`ятки архітектури, гетьманську столицю Батурин, а також старовинний Чернігів.

Вирушаємо у подорож: під запит

Тривалість туру: 2 дні / 1 ніч

Основний маршрут туру: Київ— Качанівка - Батурин — Чернігів — Козелець - Київ

Вартість: прораховуємо під запит

План дій туру :)

1 день. (субота).Ранішній виїзд з Києва. Спочатку оглянемо Качанівку (екскурсійна програма). Унікальний палацово — парковий ансамбль (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.). Навколо палацу є прекрасний ландшафтний парк із каскадом з дванадцять ставків, містками, амфітеатром та скульптурами. У різний час тут жили й плідно працювали Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Пантелеймон Куліш, Марко Вовчок, Ілля Рєпін, композитори Михайло Глінка, Семен Гулак — Артемовський та інші. Нині качанівський палацо — парковий ансамбль все більше приваблює до себе туристів.

Після Качанівки дослідження Чернігівщини продовжується! Приїжджаємо у Батурин (екскурсійна програма). Що кажуть про Батурин? Далі лише незначна частина. Якщо вам хочеться зазирнути на кілька сотень років назад у козацьке минуле України, то неодмінно слід приїхати до Батурина. Адже це містечко зайняло своє місце в історії України як офіційна резиденція лівобережних українських гетьманів — Демяна Многогрішного, Івана Самойловича, Івана Мазепи та Кирила Розумовського. Нині тут розміщується історико — культурний заповідник “Гетьманська столиця”.

Завершуємо день переїздом у Чернігів. Поселення. Ночівля.

  

2 день. Сніданок. Вирушаємо на екскурсію Черніговом. Разом із стародавнім Києвом та чарівним Львовом, Чернігів належить до тих міст, відвідавши який хоча б один раз, памятатимеш протягом усього життя. Курган “Чорна могила”, Антонієві печери, Спасо — Преображенський собор, Єлецький монастир з величним Успенським собором, Борисоглібський собор, Катерининська церква, Троїцький собор — це далеко не повний перелік об`єктів, які ви відвідаєте під час подорожі. 

Наступне місце зупинки під час другого дня - Козелець, відомий пам`ятками архітектури, повязаний з родиною Розумовських . Серед них собор Різдва Богородиці, який можна сміливо назвати одним із найгарніших храмів у стилі українського барокко. В храмі на диво добре зберігся унікальний 27 метровий, позолочений іконостас.

Завершуємо день повернення у Київ. До нових зустрічей!

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • проживання 1 ніч в готелі зі сніданком
  • супровід представником фірми
  • медичне страхування

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти (до 50 грн. загалом)
  • харчування
  • власні витрати.

В організації подорожі допоможе Олександра Василів:

тел: 0673704098

e-mail: lesya@cruiseplanet.com.ua

skype: lesya0191