створити свій тур

Казки Західної Європи

Дати проведення: за бажанням клієнтів

Тривалість: 8 днів/7 ночей

Основний маршрут:  Берлін - Амстердам - ​​Париж - Нюрнберг 

Місце відправлення: Львів

Місце повернення: Львів

Вартість: прораховуємо під запит

Туристичні цікавинки туру:

Незабутній Берлін з його Бранденбурзькими воротами, Рейхстагом, Берлінським собором, Червоної ратушею, Александерплатц, вулицями Курфюрстендам і Унтер ден Лінден.

Контрастний Амстердам - ​​старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Місто повільно відкриває свої скарби: площу Дам і Королівський палац, Музейний квартал і Райксмузеум, знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і, звичайно ж, діамантова фабрика Coster Diamonds. Спадкоємиця ювелірних традицій відкриє секрети надскладного процесу обробки діамантів , особливості їх кольору, чистоти і форми. Краса міста подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!

Казковий Париж - Єлисейські Поля, Площа Зірки та Тріумфальна Арка, Площі Трокадеро і Ейфелевої Вежі, Марсового поля, Собор Інвалідів, площа Конкорд, саду Тюїльрі, Опери, район Великих бульварів і звичайно ж Версаль - палац короля-сонця Людовіка XIV з величезним парковим ансамблем. Хто не чув про Версаль, про його палаци, парки, фонтани і «Короля-сонця»... Не побувати у Версалі – значить, не побачити самого знаменитого палацу у Франції і в усьому світі.

Затишний Нюрнберг - один з найбільших центрів розвитку торгівлі та ремесел. Прекрасно збережені і любовно відновлені пам`ятники скульптури, архітектури та живопису - свідки колишньої величі Нюрнберга. Місто, де починали своє правління всі Німецькі імператори, місто, де жив і творив Альбрехт Дюрер, місто пишних готичних церков, чудових фонтанів, європейська столиця іграшок, пряників, червоного пива і знаменитих нюрнберзьких сосисок. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов`яних солдатиків.

Програма туру:

1 день. Виїзд зі Львова. Транзитна ночівля на території Польщі.

2 день. Сніданок. Берлін (екскурсійна програма). Вільний час. Переїзд на територію Німеччини. Ночівля.

3 день. Сніданок. Амстердам (екскурсійна програма). Продовження екскурсії на катері каналами міста, що дозволить туристам милуватися химерно розташованими старовинними будівлями всіляких форм, будинками багатих купців XVII ст., розкішними особняками з гербами їхніх колишніх власників. Вільний час. Ночівля в транзитному готелі на території Голландії.

4 день. Сніданок. Париж (автобусно-пішохідна екскурсійна програма). Вільний час. Прогулянка на кораблику  по річці Сена. Ночівля.

5 день. Сніданок. Версаль (екскурсійна програма). Ночівля.

6 день. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Парижі. 14:00 Переїзд на територію Німеччини. Ночівля.

7 день. Сніданок. Нюрнберг (екскурсійна програма). Вільний час. Нічний переїзд на Україну.

8 день. Прибуття до Львова після 16:00.

У вартість туру входить:

● проїзд автобусом по маршруту

● проживання в готелях 2 * 3 *

● харчування - сніданки

● медична страхівка (покриття 30 000 євро)

● екскурсійне обслуговування по програмі

Примітка: доплата за одномісне розміщення 15 євро на добу.

У вартість туру не входить:

● оформлення візи - 55 євро дорослі і 20 євро діти

● вхідні квитки в екскурсійні об`єкти

В організації подорожі допоможе Олександра Василів:

Viber. WhatsApp. Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: lesya@cruiseplanet.com.ua

skype: lesya0191