створити свій тур

Магічний Краків

Дати: за бажанням клієнтів

Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Основний маршрут: Львів - Краків - Велічка - Львів

Місце відправлення: Львів

Місце повернення: Львів

Вартість з особи: прораховуємо під запит

Туристичні цікавинки туру:

Барбакан - елемент пізньосередньовічної фортифікації, призначений для захисту підступів до міських воріт, який разом з Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях і Головний Ринок - найбільша у Європі міська площа з оригінальною шаховою забудовою.

Колегіум Маюс - один з найстаріших колегіумів у Кракові, який відноситься до Ягеллонського університету.

Ягеллонський університет - один з найстаріших навчальних закладів Європи, в якому є 15 факультетів. Університет здійснює підготовку за 46 напрямами та 127 спеціалізаціями.

Сукенніци - торгові ряди, повні сувенірів і виробів краківських ремісників.

Вавель - Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI в. був королівською резиденцією. Поряд з Вавелем знаходиться Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда.

Соляна шахта в місті Величка - родовище кам`яної солі в місті Величка, яке розроблялося з XIII по XX століття. Рудник відображає розвиток методів і технологій видобутку солі протягом семи століть. Рудник являє собою коридори та галереї на семи підземних рівнях на глибині від 57 м до 198 м загальною довжиною понад 200 км. Входить до списку об`єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Програма туру:

1 день (п`ятниця): 23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.

2 день (субота): 8:00 (орієнтовно) - прибуття до Кракова. 10.00 - оглядова екскурсія по Кракову, вільний час. 16:00-20:00 - Відвідування найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32 С (15 євро). Детальніше: www.parkwodny.pl

3 день (неділя): 08:00 - сніданок в готелі. Звільнення номерів.

10:00 - відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагєвниках. Підйом на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті. 11:00 - екскурсія в Велічку. 14:00 - від`їзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) - прибуття до Львова.

Факультативно:

• відвідування «СК Бровар» - просторий зал ресторації в Цісарсько-Королівському стилі нагадує старовинний австрійський форт, прикрашений колекцією картин та вітражних ламп. Для справжніх цінителів пива - майстри-пивовари запрошують на фірмову дегустацію. Весь процес виготовлення пива проходить на Ваших очах. Красивим завершенням вечора буде дискотека до ранку ... (10 €)

• Прогулянка вечірнім та нічним Краковом (факультативно)

У вартість входить:

  • проїзд автобусом єврокласу
  • проживання в готелі 3 *;
  • сніданок;
  • екскурсії по програмі;
  • медична страхівка;
  • супровід представника туристичної фірми

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки;
  • консульський збір,
  • оформлення документів 60 Є дорослій/30 Є діти та пенсіонери

В організації подорожі допоможе Олександра Василів:

Viber. WhatsApp. Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: lesya@cruiseplanet.com.ua

skype: lesya0191