створити свій тур

Тур до Кам`янця-Подільського на ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ!!!

Подорож до Кам`янця-Подільського, Хотинської фортеці та місця, яке сміло можна назвати " Українською Атлантидою". Родзинкою подорожі є відвідування фестивалю повітряних куль у Кам`янці-Подільському. Тільки від одного побаченого захоплює дух,що вже тут говорити про можливість безпосередньої участі.Таку подію варто відвідати!:))) 

Насолоджуємося туром: 2 дні;

Маршрут туру: Львів - Кам`янець-Подільський - Бакота - Хотин - Львів

Вирушаємо у подорож: 6 - 7 жовтня

Вартість для однієї людини: 1455 грн.

Програма туру

1 день. Збір групи та зустріч з представником туристичної фірми "КРУЇЗ ПЛЕНЕТ". 

08:00 виїзд зі Львова. Позаду залишаються вершини львівських соборів, попереду - пригоди і ще раз ПРИГОДИ:))) Переїзд до міста Кам`янець-Подільський. Екскурсія в одному з семи чудес України - Кам`янець-Подільській фортеці. Відвідування неймовірної та захоплюючої події року - фестивалю повітряних куль! Вільний час на фестивалі, придбання сувенірів і фото. Виїзд до місця поселення. В гарному настрої та з приємними враженнями поселяємось у готель. Ночівля. Солодких снів і до нового туристичного ранку.:))

2 день. 08:00 сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до с. Колодіївка. Відвідування скельно-печерного Свято-Михайлівського монастиря та Бакоти, - місця, якого немає на карті. Саме слово «бакота» означає «бажане місце». В це нескладно повірити, коли навколо такі пейзажі. Переїзд в Хотин. Огляд Хотинської фортеці. Вільний час. І з багажем приємних спогадів та безліччю дрібничок на згадку про подорож повертаємось до Львова! *P.S. і тут Ви вже самі зможете сказати, що воно таки варте було усіх зусиль та вкладень :)))

У вартість туру входить: 

  • транспортне обслуговування по програмі
  • супровід представником фірми
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • проживання у готелі 1 ніч
  • сніданок в готелі
  • медичне страхування на групу

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти
  • харчування
  • власні витрати 

Ключові слова: Тур вихідного дня. Дводенний тур. Тур з виїздом зі Львова. Екскурсійний тур до Кам`янця - Подільського. Тур на фестиваль повітряних куль. Хотин. Бакота. Кам`янець - Подільська фортеця. 

              

            Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

             e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua

              skype: cruise.planet1