створити свій тур

Одноденний тур Золота Підкова

Легендарні замки львівщини. Кожен із замків вражає унікальними виставковими екскпонатами, містичними історіями та загадками. Неперевершена мандрівка з ноткою середньовіччя!

 

Маршрут туру: Львів — Олесько — Підгірці — Золочів — Львів

Вирушаємо в одноденний тур: щодня, крім понеділка

Вартість для однієї людини: 350 грн/ос.

 

                                                                Програма туру

Олеський замок — його вважають однією із найстаріших фортець України часів Кивської Русі. Перші історичні згадки про замок сягають ще 1327 року. Стіни цього замку протягом років зберігають свою унікальну історію, таємниці королів та захоплюючі легенди. Тут народився майбутній король Польщі – Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Під час екскурсії у Вас буде можливості оглянути інтер`єри замку, де зберігається більше 1500 експонатних одиниць (ікони, скульптури ,оригінальні меблі 17-18 століття, колекція творів  всесвітньо відомого скульптора Івана Пінзеля та багато інших цінних історичних пам`яток.

Підгорецький замок — однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

Золочівський замок — пам`ятка історії і культури національного значення. Споруда відноситься до неоголландського типу оборонних споруд і належить до пам`яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла. На території також знаходиться Китайський палац, де представлене мистецтво країн Сходу. Велику цікавість у туристів викликають також камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були  зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання.

У вартість туру входить: 

  • транспортне обслуговування по програмі

  • супровід представником фірми

  • екскурсійне обслуговування по програмі

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти

  • власні витрати

  • харчування

 

Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office2@cruiseplanet.com.ua

skype: cruiseplanet 

Ключові слова: Тури до Львова, Замки Львівщини, Золота підкова Львівщини, Одноденні екскурсії зі Львова, Олеський замок, Золочівський замок, Підгорецький замок, Зкскурсіонние тури зі Львова.