створити свій тур

Одноденний тур Золота Підкова

Вирушаємо в одноденний тур: щодня, крім понеділка

Насолоджуємося туром 1 день

Маршрут подорожі: Львів — Олесько — Підгірці — Золочів— Львів

Таке задоволення Вам обійдеться: 250 грн

План дій :) 

Вирушаємо у нашу мандрівку зі Львова. Першим місцем зупинки буде  містечко Олесько, де знаходиться відомий Олеський замок.  Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцією дерев`яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани. Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Далі екскурсійна програма веде нас у Підгорецький замок. Підгорецький замок Станіслава Конєцпольського з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Окрасою Підгірців є також багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.) та Монастир Чину Василія Великого (1706р.). Вражає своїми розмірами давньоруське городище Пліснецьк (1188р.), що було одним із найбільших міст тогочасної Європи і займало понад 160 гектарів.

   

Завершуємо наш тур у Золочеві -  надзвичайно багате на пам`ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання. Також в Золочеві можна оглянути оборонний двір-арсенал (XIV ст.), церкви Святого Миколи (XVI ст.) та Воскресіння Господнього (1624р.), а також костел Вознесіння Господнього (1731р.)

Після завершення екскурсійної програми повертаємося до Львова. 

У вартість входить:

  • зустріч представником фірми “Круїз Пленет”
  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі
  • медичне страхування

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в замки
  • особисті витрати

В організації одноденного туру допоможе Наталія Дідик:

тел: (067)3888247, (063)0166556

e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua

skype: cruise.planet1