створити свій тур

Одноденний тур в Карпати Карпатський трамвай

Тур в Карпати Карпатський трамвай  для Вас: і Карпати, і трамвай у горах, і пригоди та враження Вам гарантовані! Одноденний тур, але багатий Карпатами, краєвидами, цікавими об`єктами. В ході екскурсій Ви побуваєте на Скелях Довбуша, покатаєтесь на карпатському трамваї та підніметися до Гошівського монастиря, щоб відчути вічність, відпочити душею, відчути позитивні емоції! Запрошуємо в тур в Карпати!

Вирушаємо в одноденний тур в Карпати: 23.04, 30.04, 07.05, 14.05,21.05, 28.05, 04.06, 11.06.

Насолоджуємося туром: 1 день

Маршрут подорожі: Львів - Бубнище - Вигода - Гошів - Львів

Таке задоволення Вам обійдеться (з особи): 300 грн

Тур в Карпати план дій:)

О 08:00 вирушаємо зі Львова на зустріч пригодам:) Перша туристична цікавинка - Скелі Довбуша: пам`ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення. Тут знайдуть себе усі любителі фотографій та просто незабутніх пейзажів!

ТУР В КАРПАТИ! ТУР В КАРПАТИ! ТУР В КАРПАТИ!

Після скель будемо тамувати голод у місті Вигода, звідки їдемо на Карпатський трамвай. Це по суті вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Чотирьохгодинна подорож на “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”).

  

Проте це ще не все - не можна повернутися до Львова і не побувати у Гошеві. Чому? Бо це селище відоме по всій Україні, місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря, заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

Виконавши програму і по маршруту, і по враженнях повертаємося до Львова :) До нових зустрічей:)

 У вартість одноденного туру входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом,

  • супровід гіда-екскурсовода,

  • екскурсійне обслуговування в музеях,

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї, харчування.

Вартість вхідних квитків:

  • Скелі Довбуша: 3 грн./особа;

  • Карпатський трамвай: 70 грн/ос.

 В організації туру в Карпати допоможе Наталія Дідик:

тел: (050)0873516, (063)0166556, (067)3888247

e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua

 skype: cruise.planet1