створити свій тур

Одноденний тур в Карпати Фортеця Тустань

 В ході екскурсій Ви побуваєте у Фортеці Тустань, насолодитесь краєвидами Сколівських бескидів, відпочинете біля водоспаду Кам`янка, та побачете унікальне явище природи  - мертве озеро.  Запрошуємо в тур в Карпати щоб відчути вічність, відпочити душею, зарядитись позитивними емоціями! 

Маршрут подорожі: Львів - Тустань - Сколівські Бескиди - Кам`янка - Мертве озеро - Львів

У подорож вирушаємо: Щоденно

Вартість для однієї людини: 400 грн/ос.

 

 Програма туру

 

О 8.00 виїзд зі Львова. Екскурсія для тих, хто прагне побувати у найбільш мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені.

Урицькі скелі, що на Сколівщині, є одним із семи чудес України. В жодному іншому гірському масиві Європи немає аналога цієї пам’ятки природи та археології. В XI–XIII ст. тут була давньоруська фортеця для захисту від татаро-монгольських завойовників. Від неї залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи.

Урицькі скелі, що здіймаються у висоту на 50 метрів, та історико-ландшафтний комплекс “Тустань” є частиною природного національного парку “Сколівські бескиди”, який за своєю площею є найбільшим в Україні. Під час екскурсії ми також побуваємо біля одного з найгарніших водоспадів – Кам’янки, який знаходиться на однойменній річці Кам’янка.Прекрасні та захоплюючі краєвиди, не залишать Вас байдужими!

 У вартість туру входить: 

  • транспортне обслуговування по програмі

  • супровід представником фірми

  • екскурсійне обслуговування по програмі

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти

  • власні витрати

  • харчування

 

Viber. WhatsApp Telegram: +38(067) 653 82 25

e-mail: office1@cruiseplanet.com.ua

skype: cruise.planet1

 

Ключові слова: Тур в Карпати Фортеця Тустань, тур в Карпати зі Львова,  одноденний тур в Карпати, Карпати, краєвидами, цікавими об`єктами.